TDB GENİŞLETİLMİŞ YÖNETİM KURULU TOPLANTISI YAPILDI

Türk Dişhekimleri Birliği Merkez Yönetim Kurulu Üyeleri ile Dişhekimleri Odalarının yöneticilerinden oluşan TDB Genişletilmiş Yönetim Kurulu Toplantısı, 28 Ağustos 2018 tarihinde Ankara’da yapıldı.

Gün boyunca süren toplantının ilk bölümü Birliğimizin en önemli güncel kampanyalarından biri olan Bize Emanet kampanyasına ilişkin bilgilendirme ve değerlendirmelerle başladı. Bize Emanet kampanyası TDB’nin çalışmaları hakkında bilinirliği arttırmak, örgütsel sahiplenme ve dayanışmayı güçlendirmek, ağız-diş sağlığıyla genel sağlık ilişkisi konusunda farkındalık yaratmak amacıyla başlamıştı.

Toplantıya Bize Emanet kampanyasının hazırlık çalışmalarını yürüten Sağlık Bahçesi’nin  yöneticilerinden Dr. Çağrı Kalaça da katılarak, kampanya hakkında kapsamlı bir bilgilendirme yaptı ayrıca kampanya kapsamında farklı sosyal medya kanallarındaki paylaşımların yarattığı etkiyi bağımsız kuruluşlarca oluşturulan istatistiklerle birlikte paylaştı. Bu verilere göre kampanya kapsamında 21 Haziran– 26 Ağustos arasında Facebook ve Instagram üzerinden reklamlı ve organik olarak paylaşılan 44 gönderinin toplamda Facebook üzerinde yaklaşık 630 bin, Instagram üzerinde 6 milyon gösterim aldığı paylaşıldı.

Toplantıda katılımcıların eleştirileri ve Bize Emanet kampanyasının daha etkili olabilmesi için önerileri de kaydedildi.

Toplantının en çok heyecan yaratan bölümlerinden biri de Projenin 2. ve 3. fazlarına ilişkin hazırlıkların sunulmasıydı. Katılımcı Başkanlarımız fikir ve önerileri ile projenin geleceğinin şekillenmesine büyük katkı sağladılar.

HABER GÖRSELLERİ