KONGRE SOSYAL PROGRAMI

Mehmet Auf İmza Günü ve Söyleşi

Hikâyeleri basit, ama etkili mesajlara sahip olan aynı zamanda sıra dışı bir kariyer; makine mühendisi, senarist, oyuncu ve işletme doktorası yapan ve pek çok kitabı olan yazar Mehmet Auf, kongrenin ilk günü keyifli sohbeti ile meslektaşlarımızla bir araya geldi. 

Yaşar Konseri

Meslektaşlarımız, bilimsel oturumların ve Expodental 2018 ziyaretinin yoğun olarak yaşandığı ilk günün sonunda Yaşar’ın unutulmaz sesi ve şarkıları ile yorgunluk attı.

Dr. Gülseren Budayıcıoğlu İmza Günü ve Söyleşi

Psikiyatrist Dr. Gülseren Budayıcıoğlu da Kongremizde imza gününde 4 kitabıyla ve ardından yaptığı  söyleşi ile  meslektaşlarımıza keyifli anlar yaşattı.

Gala Yemeği

Geleneksel Gala Yemeğimiz de solisti meslektaşımız Tolga Bıçakçı olan Positive Live Project grubu eşsiz bir müzik ziyafeti sundu ve meslektaşlarımıza unutulmaz bir gece yaşattı.

Sanatçı Dişhekimleri Sergisi

Dişhekimi zarafeti ile ortaya çıkmış farklı sanat dallarına ait eserlerin yer aldığı Sanatçı Dişhekimleri Sergisi, yoğun bilimsel program esnasında sanatla buluşmak isteyen tüm katılımcılarımız için kongre süresince açık kaldı ve  katılımcılarından büyük ilgi gördü.

Kongre Gazetesi

Katılımcılar kongre ile ilgili her türlü bilginin yer aldığı  Kongre Gazetesi ile  ulaşma imkanı buldu. Kongre gazetesi ikinci ve üçüncü gün yayınlandı.