TDB KOMİSYONLARI ÇALIŞMALARINA BAŞLADI

Ağız Diş Sağlığı Sunum ve Finansmanı Komisyonu

Komisyon ilk toplantısını 25.09.2019 tarihinde aşağıdaki gündemle yaptı.

Gündem:

  1. Görev Dağılımı
  2. Yeni Döneme İlişkin Öneriler
     


 

S.N.

ADI SOYADI

ODASI

1

 Hasan Yaman
 (Sorumlu MYK Üyesi)

Adana

2

 Tolga Beray

Sakarya

3

 Mustafa Sabri Ceylan

Samsun

4

 Armağan Demirören

Ankara

5

 Süleymen Dilek

Adana

6

 Nurcan Ergin

Tekirdağ

7

 Süleyman Hilmi Güngör

Denizli

8

 A.Tarık İşmen

İstanbul

9

 Volkan Özdağ

Muğla

10

 Hanifi Altuğ Özhabeş

Çanakkale

11

 Can San

İzmir

12

 Rukselan Selek

Antalya

13

 Tamer Şenel

Kayseri

14

 Hamza Turan

Kocaeli

15

 Hüseyin Yıldırım

Mardin


Basın Yayın Komisyonu

Komisyon ilk toplantısını, 27.09.2019 tarihinde aşağıdaki gündemle yaptı.

Gündem :

  1. Görev Dağılımı
  2. Geçmiş Çalışma Döneminin Değerlendirmesi
  3. Yeni Çalışma Dönemine İlişkin Öneriler


S.N.

ADI SOYADI

ODASI

1

 Gülay Özdoğan
 (Sorumlu MYK Üyesi)

Antalya

2

 Cenker Aktaş

İzmir

3

 Özlem Kekeç Bülbül

İzmir

4

 Neşe Dursun

İstanbul

5

 Serkan Er

Ankara

6

 Cenap Koşu

İstanbul

7

 Hakkı Emre Harbalıoğlu

Samsun

8

 Sevgi Hüşan

Çanakkale

9

 İnci Yağdıran

Kayseri

10

 Esra Yamak

Eskişehir


Etik Kurulu

Kurul ilk toplantısını 27.09.2019 tarihinde aşağıdaki gündemle yaptı.

Gündem:

  1. Görev Dağılımı
  2. Geçmiş Dönem Çalışmalarına İlişkin Değerlendirmeler
  3. Yeni Döneme İlişkin Öneriler
  4. Reklam ve Tanıtım Konularına İlişkin Değerlendirmeler


S.N.

ADI SOYADI

ODASI

1

 Önder Taşan
 (Sorumlu MYK Üyesi)

Trabzon

2

 Süha Alpay

Ankara

3

 Mustafa Çankaya

Trabzon

4

 Gürbüz Eldeniz

Konya

5

 Mehmet Caner Güleç

Antalya

6

 Funda Gülay Kadıoğlu

Adana

7

 Tevfik Murat Karaer

Ankara

8

 Zehtiye Füsun Yaşar

Ankara

9

 Ahmet Örmeci

Isparta

10

 M. Sıddık Patnos

Diyarbakır

11

 N. Umur Sakallıoğlu

Samsun

12

 Adnan Uzluer

Ankara

13

 Halil Rıfat Yüzbaşıoğlu

İstanbul

14

 Ulaş Bora Aktaş

Ankara
(öğrenci)


Kadın Dişhekimleri Komisyonu

Gündem:

  1. Görev Dağılımı
  2. Önerilerin Görüşülmesi.
  3. Yeni Döneme İlişkin Çalışma Yöntem ve Planının Oluşturulması.


S.N.

ADI SOYADI

ODASI

1

 Sevgül Bora
 (Sorumlu MYK Üyesi)

Manisa

2

 Feride Aktan

İstanbul

3

 Emine Özyıldız Algan

Manisa

4

 Esra Ekizer

Kayseri

5

 Oya Ertuğrul

İzmir

6

 Gamze Burcu Gül

Ankara

7

 Z. Serpil Güzey

Şanlıurfa

8

 Melis Kalkavan

Samsun

9

 Gülay Kütükçüler

Çanakkale

10

 Neslihan Sevim

Ankara

11

 Sibel Kepez Ülkü

Ankara

12

 Serpil Yağan

Ankara

13

Özlem Yaşar

İstanbul


Kongre ve Fuar Komisyonu

Komisyon ilk toplantısını, 25.09.2019 tarihinde aşağıdaki gündemle yaptı.

Gündem:

  1. Görev Dağılımı
  2. Daha Önceki Komisyonun Raporu Doğrultusunda “Kongre ve Fuar Yönerge” Değişikliğinin Görüşülmesi
     

S.N.

ADI SOYADI

ODASI

1

 Tümay İmre
 (Sorumlu MYK Üyesi)

İzmir

2

  A.R.İlker Cebeci

Ankara

3

 Faik Serhat Özsoy

Ankara

4

 Günhan Eskicioğlu

Aydın

5

 Neşe Dursun

İstanbul

6

 A.Tarık İşmen

İstanbul

7

 Ersin Atinel

İzmir

8

 Mustafa Oral

İzmir


Özlük Hakları Komisyonu

Komisyon, ilk toplantısını 25.09.2019 tarihinde aşağıdaki gündemle yaptı.

Gündem:

  1. Görev Dağılımı
  2. Önceki  Dönemin Değerlendirmesi
  3. Yeni Dönem Gündem ve Çalışma Prensiplerinin Belirlenmesi
     

S.N.

ADI SOYADI

ODASI

1

 Muharrem Armutlu
 (Sorumlu MYK Üyesi)

Mersin

2

 Dağhan Erbaz

Ankara

3

 Leyla Ergün

Hatay

4

 Zozan Gölbaş

İstanbul

5

 Fatih Güler

Adana

6

 Ali İhsan Güney

Diyarbakır

7

 Kadri Kaan Kaya

İzmir

8

 Hüseyin Öney

Antalya

9

 Cem Solmaz

İstanbul


Toplum Ağız Diş Sağlığı Eğitimi Komisyonu

Komisyon, ilk toplantısını 25.09.2019 tarihinde aşağıdaki gündemle yaptı.

Gündem:

  1. Görev Dağılımı
  2. Geçmiş Dönemde Tamamlanamayan Projelerin Görüşülmesi
  3. Geçmiş Dönem Çalışma Raporunun Değerlendirilmesi
  4. Yeni Döneme İlişkin Proje Önerileri
     

S.N.

ADI SOYADI

ODASI

1

 Nebil Seyfettin
 (Sorumlu MYK Üyesi)

Hatay

2

 Helin Aras

Ankara

3

 Behiye Bolgül

Hatay

4

 Muharrem Cem Doğan

Adana

5

 Bekir Murat Güner

Sakarya

6

 Duygu İlhan

İstanbul

7

 Ümran Kaya

İzmir

8

 Tamer Tüzüner

Trabzon

9

 Erkan Yarapsan

Tekirdağ

10

 Ayşe Songül Yargıcı

İstanbul

11

 Süreyya Yıldırımkaya

Antalya

12

 Esra Yıldız

İstanbul


Türk Dişhekimleri Birliği