FDI DÜNYA DİŞHEKİMLİĞİ KONGRESİ EYLÜL`DE...


FDI tarafından düzenlenecek Dünya Dişhekimliği Kongresi,  26-29 Eylül 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak Avustralya'da düzenlenecek.

Geçtiğimiz sene Çin’in Şangay kentinde düzenlenmesi planlanan ancak COVID-19 pandemisi nedeniyle iptal edilen Dünya Dişhekimliği Kongresi, bu yıl devam etmekte olan seyahat kısıtlamaları nedeniyle tamamen sanal ortama taşındı.

Sidney'deki Uluslararası Kongre Merkezi'nden yayınlanacak olan sanal kongrede, kongreden sonraki 60 gün boyunca erişime açık olacak önceden kaydedilmiş sunumların yanı sıra canlı oturumlar da yer alacak.

Kongre katılımcıları Afrika, Amerika, Asya - Pasifik (Avustralya ve Yeni Zelanda dahil), Avrupa ve Orta Doğu'dan konuşmacıların yer aldığı 200’den fazla sürekli eğitim oturumuna katılma imkanına sahip olacaklar.  Katılımcılar, konuşmacılarla etkileşime girebilecek ve gerçek zamanlı olarak soru sorabilecekler.

Aynı platformda gerçekleşecek olan sektör fuarı ise katılımcıların diğer katılımcılarla etkileşimde bulunmaları ve ürün tanıtımları görüntülemeleri için kusursuz bir deneyim sağlayacak. Ayrıca, Genel Kurul toplantıları da aynı sanal platform üzerinden gerçekleştirilecek. 

Kongre ile ilgili ayrıntılı bilgiye ulaşmak için tıklayınız...